Pokec prihlaseni. Permanentné prihlásenie

Moja ČSOB

pokec prihlaseni

The tap target Klaudius and 1 others are close to other tap targets. Ide predovšetkým o počítače v škole, internetovej kaviarni, mestskej knižnici a podobne. Je to z toho dôvodu, že ak sa zabudnete odhlásiť, zostanete prihlásení a cudzí človek môže ľahko získať prístup k vášmu kontu. Pri prihlasovaní na , alebo cez iný počítač ktorý používajú aj iní ľudia je lepšie nepoužívať zapamätanie prihlásenia. Po kliknutí na šípku sa vám zobrazí zoznam všetkých nickov, ktoré máte momentálne prihlásené.

Nächster

Moja ČSOB

pokec prihlaseni

Ak pri prihlasovaní ďalšieho nicku tiež zaškrtnete Zapamätať prihlásenie, toto prihlásenie bude platiť len pre tento posledný nick. Last Change Time: The last time that the site changed status. Po uplynutí tejto doby budete automaticky odhlásení. Pod prihlasovacím boxom na domovskej stránke alebo na stránkach a sa zobrazuje možnosť Zapamätať prihlásenie. Toto prihlásenie je časovo limitované po dobu 30 dní. According to Alexa Traffic Rank pokec-rychle-prihlasenie. Súhlasím s posielaním reklamných a marketingových správ na môj Azet účet.

Nächster

Permanentné prihlásenie

pokec prihlaseni

Off Status: The status of the site that is reviewed for the Better Ads Standards. V prípade, že budete mať prihlásených viac nickov, môžete medzi nimi voliť v zozname aktuálne prihlásených nickov. The tap target Všetky články and 13 others are close to other tap targets. The following elements fall outside the viewport: The element falls outside the viewport. Size content to viewport The page content is too wide for the viewport, forcing the user to scroll horizontally.

Nächster

Prihlásenie do Gmailu

pokec prihlaseni

V prípade, ak po úprave našich podmienok používania, nemáš záujem ďalej využívať naše služby, môžeš pristúpiť k zrušeniu svojho účtu. Zopár dôležitých zmien v používaní Azet služieb Vážený používateľ, z dôvodu skvalitnenia služby a zaručenia vyššej ochrany súkromia a z dôvodu zabezpečenia súladu poskytovania služby s novou legislatívou EÚ týkajúcou sa ochrany osobných údajov, sme pristúpili k úprave podmienok poskytovania služieb na našich serveroch. . B Ad filtering: Chrome is not filtering ads on your site. Permanentné prihlásenie platí iba pre 1 nick. Ak toto políčko zaškrtnete, znamená to, že zostanete prihlásení aj po zatvorení okna prehliadača.

Nächster

Permanentné prihlásenie

pokec prihlaseni

. . . . . .

Nächster

Prihlásenie

pokec prihlaseni

. . . . . . .

Nächster

Moja ČSOB

pokec prihlaseni

. . . . . .

Nächster